Zlepšení erekce

Zlepšení erekce
Mladí muži se mezi 20. a 30. věkem života pokládají za nepřemožitelné, neodolatelné a všechny slasti milostného života si užívají naplno. Určitě nemyslí na to, že jejich elán a schopnosti uspokojit sebe i partnerku nebudou vždy dosahovat maxima. Po třicítce se začíná sexuální apetit měnit a mohou začít také poruchy erekce. S přibývajícím věkem muž zjistí, že najednou nemůže kdykoli a kdekoli. Může se proto cítit frustrovaný. My dnes chceme všem pánům, kteří cítí, že jaksi polevuje jejich sexuální výkonnost, nabídnout několik skvělých tipů (inspirovaných Dr. Stevenem Lammem), jak se znovu vrátit do hry. Jak zlepšit erekci? Pojďme na to.
Volně prodejné léky na erekci mohou sice přinést momentální úspěch, ale pokud se chcete těšit z efektivního požitku neustále, musíte dbát na zlepšení více faktorů ve svém životě. Ať se líbí, tyto body opět rozdmýchají plamen vášně a zlepší sexuální život každého muže.
Udržet si adekvátní váhu není jen o tom, abyste zvýšili svou atraktivnost a sexapil. Tyto skutečnosti jsou už jen jakousi třešničkou na dortu. Regulováním váhy dokážete předcházet více obtížím.
Možná to vyzní tak trochu jako klišé. Z každé strany posloucháme a čteme, jak je spánek důležitý. No ruku na srdce… Proč tato varování a dobře míněné rady ignorujete?
Spánek je znám svými cykly, přičemž noční erekce je podvědomá a projevuje se ve fázi snění a během tzv. REM spánku. Začíná většinou 90 až 100 minut po usnutí a délka erekce je asi 20 až 40 minut.
Kvalitní erekci určitě neprospěje, pokud užíváte drogy, kouříte nebo pijete alkoholvíce než je nutné. Návykové látky poškozují výstelku cév včetně té v penisu. Klinické testy dokázaly, že pozitivně ovlivňuje potenci, ale i pohyblivost a počet spermií. Silné afrodiziakem je také sibiřský ženšen. Toto je jen slabý odvar z toho, co může příroda nabídnout v souvislosti s erekcí. Ano, je to tak! Zkuste se milovat na lačný žaludek a uvidíte, jak si to užijete. Pokud se totiž nejdříve najete, krev potřebná k dosažení erekce se přesune do žaludku a výsledek nebude tak efektivní.